X
تبلیغات
YPE html> بخوانید ببینید دانلود کنید

بخوانید ببینید دانلود کنید

اسکرین شات بازی Castlevania: LoS-MoF


جدیدترین تصاویر از Castlevania: Lords of Shadow-Mirror of Fate در مراسم PAX منتشر شدند. بازی ای که قرار است در سال ۲۰۱۳ برای ۳DS عرضه شود.

دسته بندی : بازی,مطالب خواندنی بازی ها,


آیا Assassin’s Creed III آخرین بازی این مجموعه است؟


بازی Assassin’s Creed III یک اکشن ماجراجویی و تاریخی است که در تاریخ ۳۰/۱۰/۲۰۱۲ منتشر خواهد شد.این بازی هم اکنون توسط شرکت یوبی سافت مونترئال مراحل پایانی آماده سازی را طی می کند و توسط خود یوبی سافت نیز برای PC، PS3 ،Xbox360 ،Wii U و PS Vita به عرضه ی عمومی گذاشته خواهد شد.این پنجمین بازی کامل و مستقل، از سری بازی های فرقه ی قاتل(Assassin’s Creed) می باشد. ولی سومین عنوان شماره گذاری شده ی این مجموعه است.

بقیه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

دسته بندی : بازی,مطالب خواندنی بازی ها,


نگاهی به ۱۳ مورد انتظارترین بازی های کامپیوتری «۹۱»


سلام بعد از مدتی وقفه ای که به علت تعطیلات نوروز و روز های دید و بازدید در انتشار خبر از اینجانب می گذشت بلاخره آمدیم. این بار با دست پر آمدیم. امیدوارم این مقاله بتواند تأخیر چند روزه در انتشار خبر را جبران کند.

خوب امروز با شما هستیم با معرفی مورد انتظار ترین بازی هایی ۱۳۹۱٫ بله درست دیدید مورد انتظار ترین بازی هایی که در سال ۹۱ عرضه خواهند شد.

بقیه در ادامه مطلب 

ادامه مطلب

دسته بندی : بازی,مطالب خواندنی بازی ها,


نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول XBOX3601) برای اجرای بازی ها ، پس از دانلود نمودن تمامی پارت های هر بازی ، یک فایل با فرمت ISO در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل را باید توسط نرم افزارهایی مانند CloneDVD به صورت Burn Image To Disc رایت نمایید. دقت داشته باشید که حتما باید از DVD9 استفاده نمایید.

۲) برای اجرای بازی ها ، کنسول شما باید به آخرین آپدیت دستگاه آپدیت شده باشد. در صورت عدم اطلاع از نسخه آپدیت کنسول خود و یا ندانستن روش آپدیت ، به هیچ وجه به اجرای بازی در کنسول خود نپردازید به دلیل اینکه باعث از کارافتادگی کامل کنسول شما خواهد شد. آخرین آپدیت مربوط به کنسول خود را همواره می توانید در پستی که هر بازی زده می شود در همین بخش پیدا کنید.

۳) برای اطلاع از آپدیت کنسول خود و اجرای بازی های هکی ، به فروم های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. از جمله این فروم ها ، می توان به فروم معتبر بازی سنتر اشاره نمود. دقت داشته باشید که سئوالات شما کاربران عزیز در مورد نحوه آپدیت کردن کنسول به هیچ وجه مورد پشتیبانی وبسایت دانلودها نمی باشد . ولی تمامی بازی ها تست شده با آخرین نسخه آپدیت بوده و کاملا سالم می باشند.

منبع:www.xboxha.ir


دسته بندی : بازی,مطالب خواندنی بازی ها,


(مقایسه ی ASSASSIN'S CRRED)پاسخ به سوال کدام بازی بهتره اساسینس کرید یا پرنس پرشیا (شاهزارده ایرانی)


سلام دوستان عزیز


از امروز یه بخشی با عنوان پرسش وپاسخ بازیها ایجاد کردیم که تو این قسمت سوالهایی که در باره بازی نحوه بازی نصب بازی

مشکلات بازی پرسیده شده رو با تعدادی جواب تو این قسمت قرار میدهیم. وامیدواریم اطلاعات شما رو بالا ببریم. ودر اجرایی

بازی کمکتان کرده باشیم.منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

سوال:

مقایسه ی ASSASSIN'S CRRED باPRINCE OF PERSIA

بازی بهتره اساسینس کرید یا پرنس پرشیا (شاهزارده ایرانی) لطفاً دلیل بیارید.


بقیه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

دسته بندی : بازی,مطالب خواندنی بازی ها,پرسش وپاسخ بازیها,


Copyright © 2014بخوانید ببینید دانلود کنید

ترجمه شده توسط : قالب فردبلاگ    قدرت گرفته از : فردبلاگ