برنامه‌ی نینتندو که به طور مستقیم از نت پخش شد، به طور کامل بر روی ۳DS تمرکز داشت و در جریان این برنامه، یک خبر هم در مورد Wii U منتشر نشد. از این رو، خبرهای مهم نینتندو برای کنسول‌ ۳DS خود را در یک پست به اطلاع شما می‌رسانیم. این برنامه ۲۹ اگوست پخش شد و ممکن است به خاطر تاخیر خبرها را قبلا در همین سایتخوانده باشید.

رونمایی از یک Professor Layton جدید برای ۳DS

«پروفسور لیتون» و همکارش «لوک» در یک بازی جدید با عنوان The Miracle Mask برای ۳DS منتشر خواهد شد. این بازی طی برنامه‌ی نینتندو که به صورت زنده از اینترنت قابل پیگیری بود، به همراه یک تیزر تریلر با زبان ژاپنی معرفی شد. این بازی برای انتشار در مناطق مختلف تاریخ خورده است. این بازی در سال ۲۰۱۳ منتشر خواهد شد.

Kirby Pinball Land منتشر خواهد شد

بازی Kirby’s Pinball Land که از عناوین کلاسیک گیم‌بوی به شمار می‌رود برای ۳DS نیز منتشر خواهد شد. این بازی که در سال ۱۹۹۳ منتشر شده بود، توسط ساروتو ایواتا در حالی که وی یک کربی غول‌پیکر در دست داشت معرفی شد. تاریخ انتشار این بازی مشخص نیست.

۳DS سفید و صورتی

۳DS با رنگ‌های مختلفی در بازار یافت می‌شود، که مطمئنا یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها برای دختران گیمر، می‌تواند سفید و صورتی باشد. این مدل نیز در جریان نینتندو دایرکت معرفی شد و از ۲۷ سپتامبر در ژاپن عرضه خواهد شد. قیمت این محصول تفاوتی با دیگر مدل‌ها ندارد.

Animal Crossing 3DS فعلا در ژاپن

این بازی که در پایان این برنامه حضور یافت در ژاپن و در تاریخ ۸ نوامبر منتشر خواهد شد. تصویری از این بازی را در زیر مشاهده می‌کنید.