X
تبلیغات
YPE html> بازی جدید اعضای سابق Team Bondi معرفی شد

بخوانید ببینید دانلود کنید

بازی جدید اعضای سابق Team Bondi معرفی شد


استدیوی Team Bondi سازنده بازی L.A. Noire بود که بعد از ساخت این بازی به علت مخارج بالای ساخت آن اعلام ورشکستگی و تعطیلی کرد ، اعضای این استدیوی به استدیوی های دیگر مهاجرت کردند ، اما این عمل باعث نشد که این افراد از ساخت بازی دست بردارند .

کمپانی برادران وارنرز افراد مستعد این استدیو را جمع اوری و در یک استدیوی مستقل با نام KMM production company انها را دوباره گرد هم اورد .

این استدیوی در حقیقت یک استدیوی فیلم سازی و انیمیشن سازی است که با حضور این افراد قرار است اولین پروژه بازی سازی خود برای نسل بعد کنسول های خانگی و رایانه های شخصی بسازد .

نویسنده این بازی کسی نیست جز اقای George Miller که نویسنده و کارگردان فیلم هایی همچون سری Mad Max و انیمیشن هایی چون سری Happy Feet بوده است .

 

تنها عکس منتشر شده از این بازی

این متن در سایت رسمی این بازی و همچنین سایت رسمی Team Bondi منتشر شده است و در مورد این بازی است :

” شانگهای سال ۱۹۳۶ ، شهری در مشرق زمین با لقب پاریس مشرق زمین ،فاسد ترین و منحط ترین شهر در کره زمین ، هر چیزی در این شهر قیمتی دارد.این شهر بازیچه دست های قدرتمند غربی برای بهره برداری از جمعیت چین است . حضور ناسیونالیسم چینی و حضور کومین تانگ که بی رحمانه در حال سرکوب کارگران و کمونیسم است .خانه ای برای پلیس بین الملل . گروهی از پلیسان غرب نا امیدانه در تلاش هستند تا صلح نسبی را به این شهر بازگردانند .”

سازنده این بازی اقای Brendan McNamara سازنده سابق استدیوی Team Bondi است .در حال حاضر نام این پروژه W.hore of the Orient است و ممکن است در اینده تغییر کند .
اقای Brendan McNamara در توییتر خود اعلام کرده است که داستان این بازی به یکی از مرموز ترین داستان های قرن بیستم می پردازد که نا گفته های بسیاری دارد .

به نظر می رسد این بازی نیز شباهتی به بازی L.A. Noire در نوع گیم پلی داشته باشد .

در حال حاضر استدیوی KMM در حال مذاکره با دولت استرالیا و دیگران برای تامین بودجه مالی مورد نظر است.کمپانی برادران وارنرز نیر قول کمک مالی و نشر این بازی را داده است و حتی  لوگوی مخصوص این کمپانی در وب سایت این بازی مشاهده می شود.

سایت رسمی بازی

دسته بندی : بازی,مطالب خواندنی بازی ها,


نظرات ثبت شده

  1. xxx

    10 شهريور 1391 — 2:57

    bad benzar nbod

  2. mehdi

    10 شهريور 1391 — 3:39

    سایتتون وقعا عالی هست همینجور ادامه بدید

ثبت نظر

*

شکلک :

Copyright © 2014بخوانید ببینید دانلود کنید

ترجمه شده توسط : قالب فردبلاگ    قدرت گرفته از : فردبلاگ