اگر گجتی دارید که از Android استفاده می کند، پس احتمالاً به این موضوع پی برده اید که کمبود بازی های هیجان انگیزی مانند عنوان های iPhone روی این پلتفرم ها احساس می شود. به همین دلیل ما در این مقاله لیستی از بازی های Android را معرفی کرده ایم که می توانند شما را مدت ها سرگرم کنند. بازی های Android در چند سال گذشته با پیشرفت های خوبی مواجه بودند و نام های بزرگی مانند Tiny Tower و Draw Something نیز قرار است برای این پلتفرم عرضه شوند. اگر تا کنون بازی های Android برای شما کافی نبوده، در این مطلب ما 10 بازی دیگر را به شما معرفی می کنیم.

Super Stickman Golf

احتمالاً شما هم مثل من علاقه چندانی به ورزش گلف ندارید، اما Super Stickman Golf از آن بازی هایی است که نمی توان از آن گذشت. این بازی بسیار زیبای 2D به شما اجازه می دهد که در زمین های مختلف گلف بازی کنید و همچنین قدرت هایی را در اختیار شما قرار می دهد که روند بازی را راحت تر می کند. اگر این بازی را هنوز تجربه نکرده اید، بد نیست آن را تهیه کنید.

Flick Golf

بر خلاف گلف واقعی، این بازی را می توان به صورت بی وقفه ای بازی کرد. در Flick Golf باید به شکل بسیار خوبی از انگشتانتان روی صفحه استفاده کنید. البته بازی به شکل فوق العاده ای دقیق نیست، اما شما می توانید کارهای بسیار جالبی را انجام دهید که واقعاً هیجان انگیز هستند. این بازی دارای چند مد مختلف است و باعث می شود باطری دستگاه شما به پایان برسد.

Archmage

این عنوان Mini Game بر اساس سری Might and Magic ساخته شده است. البته این بازی را می توان نسخه بسیار سریعتر و راحت تر Might and Magic دانست. در هر دور بازی، شما باید علیه کارت های جدیدی بازی کنید که هدف آن ها از بین بردن برج های شما است. نکته جالب درباره Archmage این است که در هر راند شما را با چیزهای جدید غافلگیر می کند.

Basketball Shoot

این عنوان هم یک بازی جالب و راحت ورزشی است که می تواند از نمونه واقعی اش هیجان انگیزتر باشد. Basketball Shoot سیستمی شبیه به Angry Birds دارد، اما پرتاب هایی که در این بازی انجام می دهید با راه و روش های مختلفی همراه است. در هر دور از بازی 10 پرتاب دارید و با هر پرتاب عالی ای که انجام دهید، یک پرتاب دیگر بدست می آورید. همچنین مدهای مختلف این بازی باعث می شود که لحظات سرگرم کننده ای را در این بازی داشته باشید.

Denki Blocks

این عنوان از آن دسته از بازی های بسیار زیرکانه در سبک معمایی است که چالش های خوبی را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. در این بازی Blockهایی در اختیار دارید که باید آن ها را روی صفحه ای حرکت دهید. شما باید تمام آن ها را در یک زمان حرکت دهید. این بازی تا کنون نقدهای بسیار خوبی را به خودش اختصاص داده است.

Reiner KniZia’s Labyrinth

باز هم یک بازی معمایی چالش برانگیز دیگر. در Labyrinth شما هیولای خودتان را خلق می کنید و او را در Mazeهای مختلف با آیتم هایی که کاملاً Random پوشیده می شوند، قرار می دهید. هدف شما این است که یک مسیر را از ابتدا تا انتهای این Mazeها ایجاد کنید. هر چقدر بتوانید در این مسیرها امتیاز بیشتری بدست بیاورید، می توانید رکورد بیشتری از خود بجا بگذارید. همچنین مبارزه با دشمنان هم از قسمت های جالب این بازی محسوب می شود.

Quote Unquote

طرفداران سبک Crossword Puzzle احتمالاً از بازی Quote Unquote خوششان خواهد آمد. در این بازی بازیکنان باید کلمات درست را پیدا کنند که برای این کار سرنخ هایی هم به آن ها داده می شوند. این بازی از آن عنوان های زیرکانه ای است که در هر معمایش یک چالش جدید در بر دارد.

Princess Nuriko

بازی Princess Nuriko را می توان ترکیبی از المان های Sudoku ،Minesweeper و Picross دانست که به شکل فوق العاده ای معماهای مختلف را جلوی شما قرار می دهد. وظیفه بازیکنان این است که هر مرحله از بازی که در بخش های مختلف رخ می دهد را با موفقیت به پایان برسانند. این بازی یک محیط 3D جذاب دارد و چیزی است که همه از آن استقبال خواهند کرد.

Router

Router هم یک بازی معمایی است. هدف در این بازی این است که نقطه های هم رنگ را به هم متصل کنید. این کار را با کشیدن یک خط در بین آن ها انجام می دهید، اما موضوع اینجاست که این خط ها هرگز نباید از روی هم عبور کنند. به همین دلیل باید راه های جدیدی پیدا کنید. چالش بازیکنان این است که در شرایط غیر ممکن، یک راه حل پیدا کنند.

Zombro

بدون شک Zombro یک نام احمقانه برای یک بازی است، اما گیم پلی آن نیز نشان می دهد که این نام به خوبی انتخاب شده است. این عنوان یک بازی 2D-Platformer معمایی است که بازیکنان در آن از مراحل مرگباری عبور کنند. همچنین در طول بازی باید معماهایی را حل کنید که بعد از حل کردن آن ها به شما قدرت های جدیدی داده می شوند. با قدرت های جدید باید به مراحل قبلی بازگردید تا بتوانید آن ها را کامل کنید. این بازی بسیار هوشمندانه و خلاقانه طراحی شده است.

نویسنده: مجید نوردوست


شایعه : حضور Crash Bandicoot در PS All Stars Battle Royale

بررسی تاریخچه ی سری بازی های لاک پشت های نینجا

ششمین ایستگاه جهنم

گروه مرگبار

«سگ های خفته» پیروز نبرد برای صدرنشینی در جدول فروش هفتگی انگلستان

اوج زیبایی گرافیکی در NFS:MW

۱۲ پایان تاثیر گذار بازی ها: قسمت دوم

۱۲ پایان تاثیرگذار بازی‌ها؛قسمت اول

خوش تیپ ترین شخصیت ها در بازی های رایانه ای