حالت Co-op بازی Army of Two از قسمت های جالب آن بود که باعث شد تحول بسیار خوبی در بازی های چندنفره به وقوع بپوندد. به تازگی هم EA نسخه جدید این سری از بازی ها را با عنوان The Devil’s Cartel معرفی کرده که توسط استودیوی EA Montreal که حالا به بخشی از Visceral Games تبدیل شده، در حال ساخت است. ساختار این سری از بازی ها به صورتی بود که روی دو شخصیت اصلی آن که سیلم (Salem) و ریوس (Rios) نام داشتند، استوار شده بود. اما در بازی جدید تغییرات زیادی به وجود آمده است. داستان بازی حالت جدی تری به خود گرفته و حتی دو شخصیت جدید دیگر نیز برای بازی طراحی شده که در The Devil’s Cartel می توانید آن ها را کنترل کنید.

Alpha

او تجربه زیادی در ارتش دارد و جزو نیروهای ویژه بوده است. Alpha ذاتاً برای شرکت در عملیات های T.W.O یا Trans World Operations ساخته شده است. پس از اینکه او به آمریکا بازمی گردد، ریوس او را نجات می دهد و از او به عنوان یکی از اعضای جدید گروه استفاده می کند. تجربه Alpha در شرایط سخت زمان نبرد، به کمک آن ها خواهد آمد.

Bravo

بر خلاف Alpha، شخصیت Bravo بسیار سریع است و از ارتش نیز خارج نشده است. او بسیار سریع و چابک است و از رفلکس بدنی بالایی برخوردار است. او مدت ها به عنوان یک سرباز برای کمپانی های نظامی مختلف فعالیت می کرده، اما بعد از یک عملیات سری نجات در Balkans به عنوان عضور جدیدی از این گروه چهار نفره انتخاب می شود تا به عملیات T.W.O برود.

تایسون ریوس

در کنار سیلم، ریوس در حال حاضر مسئول اجرایی عملیات های T.W.O است. او نقش کلیدی ای را در عملیات های این گروه ایفا می کند و همیشه افراد بسیار مهمی را برای گروه پیدا کرده است. در دموهایی که تا کنون از بازی به نمایش درآمده، ریوس تا کنون دست به سلاح نشده و به وسیله بی سیم با Alpha و Bravo در تماس بوده است. اما به عنوان کسی که در این گروه از درجه بالایی بهره می برد، او و همکار قدیمی اش در یکسری از مأموریت های بسیار مهم نیز شرکت می کنند.

الیوت سیلم

EA اعلام می کند که سیلم یکی از اعضای مهم T.W.O است، اما تا کنون نه صدای او شنیده شده و نه در عملیاتی دیده شده است. احتمالاً این موضوع به دلیل شکل پایان بازی The 40th Day بوده که ریوس می توانست به سیلم تیرانداری کند.

La Guadana

نام آن ها به انگلیسی The Scythe معنی می دهد. La Guadana یک گروه خلافکار هستند که توسط مردی به نام استبان باتیستا (Esteban Bautista) رهبری می شوند. آن ها در کار مواد مخدر و سلاح فعالیت می کنند و مرکز فعالیت های آن ها در La Puerta در مکزیک است. در مکزیک چند بار اقداماتی ضد این گروه شکل گرفته، اما تمام آن ها سرکوب شده اند. قدرت نظامی این گروه بالا است و کسی توانایی مبارزه با آن ها را ندارد. اما افراد سیاسی و نیروهای پلیس La Puerta خواهان این هستند که از یک گروه نظامی قوی برای از بین بردن آن ها استفاده کنند.

خوآن آنجلو کوردوا (Juan Angelo Cordova)

کوردوا شهردار La Puerta است که اکنون به مرکز فعالیت های تروریستی و قاچاق مواد مخدر در مکزیک تبدیل شده است. همین موضوع باعث شده که او دست به فعالیت هایی برای مبارزه با گروه La Guadana بزند. خانواده کوردوا کشته شده اند و قدرت او چاره ساز نیست. دو عضو دیگر از خانواده اش درگیر مواد مخدر شده اند و خود را به قربانیان تازه ای تبدیل کرده اند. کوردوا از جمله افرادی است که در عملیات T.W.O کمک می کند.

نویسنده: مجید نوردوست
«سگ های خفته» پیروز نبرد برای صدرنشینی در جدول فروش هفتگی انگلستان

سرگذشت آخرین رویا

اوج زیبایی گرافیکی در NFS:MW

۱۲ پایان تاثیر گذار بازی ها: قسمت دوم

۱۲ پایان تاثیرگذار بازی‌ها؛قسمت اول

خوش تیپ ترین شخصیت ها در بازی های رایانه ای

دانلود تیتراژ پایانی سریال شیدایی با صدای علی لهراسبی