به نام خدا

بعد از وقفه ای نسبتا طولانی دوباره این سری مطالب را ادامه می دهیم. به خاطر مشکل پیش آمده برای بنده و وقت کم من، به مدت موقت در هر مطلب تنها یک باکس آرت بررسی می شود.

 

Dishonored

بازی ای که توسط استودیو«Arkane»در حال ساخت است و توسط«Bethesda»منتشر خواهد شدعنوانی در سبک اکشن مخفی کاری که نظر های زیادی را به خود جلب کرده و امید می رود که یکی از بهترین بازی های ۲۰۱۲ شود.

 

 

1- برجی که ساعت دارد. اشاره ای به برج «بیگ بن» در لندن. بازی در شهری مانند لندن جریان دارد.و با توجه به فضای استیم پانک بازی می توان گفت که بازی در شهری مانند لندن دوران ویکتوریایی(قرن ۱۶ یا ۱۷ میلادی) جریان دارد.

۲- دستان کوروو را ببینید؛ یک خنجر و دستی که قدرت خاصی دارد. در سلاح ها تمرکز بیشتر بر روی سلاح های سرد است. همچنین بازی کننده توانایی استفاده از جادو را خواهد داشت.

۳- در بازی جادو ها را با دست چپ اجرا خواهید کرد؛ رنگ زرد و آبی هم که می بینید رنگهایی هستند که به شدت انرژی بخش هستند و همچنین باعث افزایش تمرکز انسان می شود. فکر کنم اگر انسان واقعا توانایی استفاده را داشت هم نیاز به انرژی زیاد پیدا می کرد و هم نیاز به تمرکز بالایی می داشت.

۴- با وجود خون روی خنجر و همچنین در عنوان بازی باید انتظار خشونت بالایی در بازی باشیم.

۵- آخر حکمت وجود این نقاب را نفهمیدیم. اگر خواستید سری به سایت www.revengesolveseverything.com بزنید و این نقاب را بررسی کنید.احتمالا قابلیت هایی در این نقاب وجود دارد. من که در سایت تنها چیز به دردبخوری که در نقاب دیدم. همان دوربین چشم راست بود.

۶- اگر کسی فهمید به من هم بگوید که آن علامت پشت دست چپ کوروو چیست.

این هم از بررسی این طرح روی جلد. تا ۱۲ اکتبر برای بازی کردن این عنوان صبر می کنیم.

موفق باشید
سید مجتبی محمودی (Gish2012)